Годування в парку ім. І. Франка – годування ВПО та безхатьків.

Годування в парку ім. І. Франка – годування ВПО та безхатьків.

“НЕ­ХАЙ НЕ ЖАЛІЄ ТВОЄ СЕРЦЕ, КОЛИ ДАВАТИМЕШ”

Кожного тижня наша команда волонтерів ГО Територія Добра Поділля проводить годування в парку ім. І. Франка для вимушено переселених осіб, безхатьків та людей, які опинились в кризовому становищі.

Кожного разу готуються свіжі смачні страви. Наприклад: плов з м’ясом, солений огірок та хліб, або ж пшенична каша, м’ясо, салат з буряка та хліб. До обіду завжди додаємо напій по сезону. Це може бути прохолодний компот з фруктів у спекотні літні дні, або ж гарячий чай взимку.

На цей проект приходять різні люди:

  • ті, хто раптово опинились на межі соціально-економічного краху,
  • люди, які втратили житло на територіях, де ведуться бойові дії,
  • люди, які втратили все своє майно і на сьогодні не мають де жити.

Кожен, хто приходить до нас – завжди вдячний та нагодований. Ми даруємо цим людям не лише можливість безкоштовно поїсти, а й вислуховуємо їх, даємо поради, а бажаючим змінити своє життя – можемо надати безкоштовне житло на наших реабілітаційних центрах з програмою реабілітації для відновлення життя.

Ви можете стати частиною цього проекту і внести пожертвування, щоб ми могли рухатись далі і досягати ще більше людей.